Vyhledávání


Kontakt

Lion Audio
Bechyně
39165

Tel: +420 607 408 500


Weby:

lion-audio.cz

všechny foto:
agenturalion.rajce.idnes.cz

Email:
agenturalion@gmail.com
lubke@centrum.cz

Facebook:

Agentura Lion-audio:
facebook.com/agenturalion

Dj Lubke:
facebook.com/Patrik.Lubke
Dj Krtek:
facebook.com/michal.kratky.16

YouTube profil:
https://youtube.com/user/agenturalion

https://bandzone.cz/fan/agenturalion

Music Fest Cihelna 2012

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Všem zůčastněným v obou ročnících festivalu děkujeme za účast. Všem co přispěli k organizaci také patří velký dík. Další ročník se v tuto chvíli nepřipravuje, agentura LION AUDIO.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

FOTO ZDE: https://agenturalion.rajce.idnes.cz/music_fest_cihelna_2012/
 
22.6 až 23.6 2012, 2 dny, 2 stage

 

plakát zde: https://www.uloz.to/xMJU5s7/music-fest-cihelna-2012-plakat-jpg

 

program zde: https://ulozto.cz/xyrrpUk/program-music-fest-cihelna-2012-jpg

 

Místo konání: Kemp Cihelna, Radětice 60 u Bechyně,
web kempu: ubytovani-radetice.cz

 

DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ

Děti

Plnou zodpovědnost za nezletilé děti v areálu festivalu mají rodiče!!!
Děti do 3let vstup zdarma, pouze v doprovodu rodičů, děti do 12let zvýhodněné vstupné.
 

Foto a Video

Na festivalu je povoleno fotografování profesionálním fotoaparátem pouze akreditovaným
novinářům s platným fotopasem.Jako pořadatelé jsme smluvně vázaní k tomu,
že hudební a jiná vystoupení na festivalu nebudou žádným způsobem zaznamenávána profesionální záznamovou technikou. Do areálu tedy není dovoleno vnášet profesionální fotoaparáty, kamery a audio nahrávací zařízení. Pořizování videozáznamů v areálu festivalu je zakázáno.
 

Zákazy

Z bezpečnostních důvodů není dovoleno do areálu festivalu vnášet jakékoliv skleněné
nádoby včetně lahví, plechovky, hořlaviny, zbraně jakéhokoliv druhu, drogy a
omamné látky, hořlaviny, předměty ohrožující bezpečnost, pyrotechnické předměty,
otevřený oheň, deštníky, laserová ukazovátka, magnetofony, filmové kamery, videokamery
(zahrnuje formát Dv, Dv Cam, BetaCam, Super VHS, Super 8...) ani profesionální fotoaparáty. Je přísně zakázáno zhotovování zvukových, filmových, fotografických
nebo video záznamu a to i pro vlastní potřebu. Výjimku tvoří plně automatické neprofesionální fotoaparáty, které však nesmí být využívány k fotografování z vystoupení jednotlivých účinkujících. Rovněž není dovoleno vnášet do areálu festivalu vlastní jídlo a nápoje. V areálu je dostatek stánků s občerstvením. V areálu festivalu je zakázáno rozdělávat oheň.
Do areálu je zakázán vstup psům a ostatním domácím zvířatům!!! Do areálu platí zákaz vjezdu jakýchkoli vozidel vč. motocyklů a jízdních kol bez povolení.
 

Identifikační náramky

Každý návštěvník festivalu obdrží po zaplacení identifikační náramek na zápěstí,
který ho opravňuje ke vstupu do areálu. Identifikačním náramkem je povinnost se prokázat při každém vstupu do festivalového areálu i při namátkových kontrolách v rámci areálu. V případě nemožnosti se prokázat nebude návštěvníkovi umožněn vstup, popřípadě bude vyveden bezpečnostní službou.
 

Bezpečnostní služba

Bezpečnostní služba slouží k ochraně návštěvníků a ke střežení areálu festivalu. Pracovníci bezpečnostní služby budou jednotně oblečeni a označeni nápisem SECURITY. Při jakémkoli problému s ochrankou upozorněte pořadatele. Pro příjemný a bezproblémový chod festivalu je nutné dodržovat pokyny pořadatelů a bezpečnostní služby v rámci jejich kompetencí. O bezpečnost mimo areál se stará Policie ČR. Kompetence a povinnosti bezpečnostní služby: kontrola vstupenek a identifikačních náramků při vstupu do areálu festivalu a při pohybu uvnitř areálu po celou dobu konání festivalu vč. namátkových kontrol; osobní prohlídka při vstupu do areálu (zákaz vnášení nebezpečných a nepovolených předmětů); vyvedení osoby z areálu festivalu (osoba bez platné vstupenky či nepoškozeného identifikačního náramku, agresivní osoby, ohrožující bezpečnost, neautorizovaní prodejci a prodejci porušující smlouvu o prodeji, dealeři jakýchkoliv omamných látek); usměrňování pohybu návštěvníků v případě evakuace, zamezení návštěvníkům vstupu do prostor se zákazem vstupu pro veřejnost, pomoc handicapovaným návštěvníkům při vstupu do bariérových prostor, informace o zdravotnické službě, ochrana návštěvníků, účinkujících a festivalového zařízení

 

Ubytování a stanování

Ubytování je v areálu kempu možné  v 4-lůžkových chatkách, v komfortních 6-ti lůžkových chatách a v 2-6ti lůžkových pokojích v hlavní budově campu.

Stanování je možné na vymezeném prostoru před areálem kempu a také v předem vymezených prostorech v areálu kempu.

Veškeré info o ubytování a stanování včetně cen, se dozvíte od provozovatele kempu: https://ubytovani-radetice.cz/ sekce Kontakty

 

Občerstvení

Zajištěn kompletní sortiment teplých i studených jídel (vč. vegetariánských) a alko a nealko nápojů a také míchaných nápojů. Prodejní prostory jsou rozmístěny v rámci areálu kempu.

 

Odpad

V prostorách festivalového areálu  je umístěno dostatečně množství odpadkových košů.  Prosíme návštěvníky, aby ve vlastním zájmu dbali o čistotu ve svém okolí a odpadkové koše využívali. V případě, že bude odpadkový koš plný, zanechte prosím smetí na zemi vedle odpadkového koše.

 

Parkoviště

Návštěvníkům je k dispozici před areálem kempu parkoviště. Do festivalového areálu je přísný zákaz vjezdu. Za věci uložené v autě neručíme.

 

Hygiena

Na festivalu jsou k dispozici  WC.  Doporučujeme pro každý případ mít vlastní zásobu toaletního papíru. V areálu festivalu jsou k dispozici umývárny, s pitnou vodu a sprchy s teplou vodou. Prosíme neplýtvejte a šetřete s vodou! Ve festivalovém areálu je dostatečný počet odpadkových košů a kontejnerů. Prosíme návštěvníky, aby ve vlastním zájmu dbali o čistotu.

 

Program

Na festivalu je zřízený informační stánek, kde jsou návštěvníkům poskytovány informace o areálu a časovém harmonogramu festivalu, popřípadě informace o první pomoci, pořadatelské službě, informace o dramaturgii jednotlivých scén apod. Návštěvník si zde může zdarma vyzvednout tištěný festivalový program. V rámci festivalu je zde zajištěn prodej marchendisngu (festivalových  upomínkových předmětů), eventuálně marchandisingu účinkujících.