Vyhledávání


Kontakt

Lion Audio
Bechyně
39165

Tel: +420 607 408 500


Weby:

lion-audio.cz

všechny foto:
agenturalion.rajce.idnes.cz

Email:
agenturalion@gmail.com
lubke@centrum.cz

Facebook:

Agentura Lion-audio:
facebook.com/agenturalion

Dj Lubke:
facebook.com/Patrik.Lubke
Dj Krtek:
facebook.com/michal.kratky.16

YouTube profil:
https://youtube.com/user/agenturalion

https://bandzone.cz/fan/agenturalion

Maturitní plesy, festivaly, narozeninové večírky, after party,oslavy, tématické akce a party

 Spolupořádáme maturitní plesy všech typů středních škol a gymnáziií v šírším nebo blízkém okolí. Působíme ve městech jako je Bechyně, Milevsko, Tábor, České Budějovice, Písek, Vimperk o na mnoha dalších menších místech o obcích.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pořádali jsme v roce 2011 poprvé vlastní festival Music Fest Cihelna 2011 a také o rok později Music Fest Cihelna 2012 - plakát viz plakáty z akcí + videa na profilu YouTube!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajistíme kompletní ples na klíč co se týká zvuku, světel a moderování. Nebo jen část např. osvětlení jako subdodavatel.

Uspořádáme Vám narozeninovu oslavu nabo párty k výjimečné události (svatby, výročí, oslavy) záleží jen na vašich přáních a finančních možnostech.

Více informací o konktétní technice a cenách  v sekci Zapujčování techniky, v sekci O nás nebo nás kontaktujte, nevíte-li co přesně a kolik zařízení by právě u Vás bylo potřeba!

V případě projekce je možné zajistit projektor i s notebookem. Případně zprostředkujeme zapůjčení celé menší stage s konstrukcí a příslušným zařízením na ozvučení a osvětlení.

Zařídíme také zvláštní atrakce jako pěnová show, sněhové show nebo bublinková show nebo plně barevný grafický laser o výkonu až 5 W nebo dekorační ohně.

Výrazně se podílíme také na festivalech:

Přeštěnice (stage v "Bílém stanu" + AfterPárty - každý festivalový den od 24:00 až do rána , galerie v sekci fotky z akcí nebo na www.prestenice.cz, videa na profilu YouTube)

MightySounds (stage Bandzone (světla+zvuk) , galerie na www.mightysounds.cz)

Spolupracujeme s agenturou Kocis (www.kocis.cz), s agenturou JK Art Production (www.jkartproduction.cz)  se skupinou Elizabeth (www.elizabeth.cz) a dalšími...

Ozvučujeme či osvětlujeme také koncerty celorepublikově známých kapel či zpěváků (Chinaski, UDG, Vypsaná Fixa, Xindl X,Wohnout, Horkýže Slíže, Tleskač, Volant, apod.) nebo regionálních kapel (Hodně Podně, Elizabeth, Žlutý Fialky, apod.)

Dále působíme na menších festovalech v rámci regionu Jižních Čech jako například Rockový festival Rock Párty Vimperk , Footfest Želeč nebo Táborská rocková mapa.
 

Fotky z některých akcí najdete v galerii!