Vyhledávání


Kontakt

Lion Audio
Bechyně
39165

Tel: +420 607 408 500


Weby:

lion-audio.cz

všechny foto:
agenturalion.rajce.idnes.cz

Email:
agenturalion@gmail.com
lubke@centrum.cz

Facebook:

Agentura Lion-audio:
facebook.com/agenturalion

Dj Lubke:
facebook.com/Patrik.Lubke
Dj Krtek:
facebook.com/michal.kratky.16

YouTube profil:
https://youtube.com/user/agenturalion

https://bandzone.cz/fan/agenturalion

O nás

Naše agentura se zabývá hudební a světelnou produkcí.

Jak již bylo zmíněno konkrétně zajištujeme: pořádání discoték, koncertů, maturitních plesů, oslav  a jiných kulturně společenských akcí (svatby, oslavy narozenin, festivaly....)

Zajistíme také kompletní ozvučení, osvětlení, DJ's a další věci. Máme k těm účelům k dispozici zvukové aparáty českých firem ClassA a KV2 audio.

Osvětlení zajištují otočné hlavice dánské výroby Martin MAC dále ShowTec a AmericanDJ , laser Laserworld, KAM,  scany Martin a LED efekty, zajistíme videoprojekci a také laser Laserworld o výkonu 0,5W, sněhovače či mlhovače a bublinkovače.

Použiváme kontrolér značky Pioneer, přehrávače značky Reloop, mixážní pulty značky Reloop a bezdrátové mikrofony zn. tBone, RCF, AKG.

Jako podpůrné zařízení slouží notebooky MacBook, Lenovo/IBM ThinkPad, a tablet IPad. K ovladání světel slouží buďto software v notebooku nebo ovladací pulty DMX.

Dále je možné, za příplatek, zajistit větší možství točných hlavic Future Light, LED panelů, PARových světel, stroboskopů, další lasery (do 0,25W) a další reproboxy KV2 audio.

Rovněž také zajistíme konstrukci pro zavěšení světel případně zvuku a podium. Případně také zprostředkujeme zapůjčení celé menší stage s konstrukcí a příslušným zařízením na ozvučení a osvětlení.

Přesně počty a výkony jednotlivých zařízení která jsou aktuálně k dispozici jsou na vyžádání! Také více info v sekci Zapujčování techniky.

V případě projekce nabízíme projektor Sharp i s notebookem. Videoprojekci ze záznamu či z pomocí našich digitálních kamer Panasonic. Rovněž také zajištujeme focení na akcích s možností přímého tisku fotek na spec. foto tiskárně Canon přímo na akci. 

Zajistíme také zvláštní atrakce jako pěnová show, sněhové show nebo bublinková show nebo plně barevný grafický laser o výkonu až 5 W nebo dekorační ohně. Tato zařízení obvykle včetně obsluhy.

Působíme ve městech jako je Bechyně, Milevsko, Tábor, České Budějovice, Písek, Vimperk, a na mnoha dalších menších místech o obcích. Hlavně na discotékách plesech, svatbách a koncertech, oslavách nebo menších festivalech jako například rockový festival Vimperk, Footfest Želeč nebo Táborská rocková mapa.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Podílíme se také na festivalech:

Přeštěnice (stage v "Bílém stanu + AfterPárty, každý fest. den až do rána , galerie na www.prestenice.cz a u nás v sekci Fotky z akcí)

MightySound (stage Bandzone (světla+zvuk) , galerie na www.mightysounds.cz)

Spolupracujeme s agenturou Kosic (ww.kocis.cz), s agenturou JK Art Production (www.jkartproduction.cz) se skupinou Elizabeth (www.elizabeth.cz) a s Chenzi.cz - zvuk a světla (www.chenzi.cz).

!!!Fotografie či videa z našich současných i dřívějších akcí jsou a budou zveřejněny v sekci Fotografie!!!

V případě jakýchkoliv dotazů nebo objednání služeb či zapůjčení techniky a aktuálních cen nás  neváhejte kontaktovat.